Версія для друку

Проведення спеціалізованого міжнародного форуму по смартіфікації реального сектора економіки SMART INDUSTRY EXPO FORUM

З 29 вересня по 02 жовтня 2020 року в Мінську (пр Переможців, 20/2) відбудеться спеціалізований міжнародний форум по смартіфікації реального сектора економіки SMART INDUSTRY EXPO FORUM на тему «Цифрові технології та рішення для промисловості».

В програмі форуму міжнародні виставки «SMART INDUSTRY EXPO», «ТЕХІННОПРОМ», пленарне засідання, симпозіуми, конференції, біржи.

Цілі форуму: обмін кращими світовими практиками та рішеннями в галузі цифрової трансформації виробництв, їх подальше впровадження в національному виробничому секторі і розвиток міжнародних партнерських відносин між постачальниками рішень для автоматизації виробництв, розробниками ключових цифрових технологій, а також їх споживачами.

Програмою Форуму заплановані експозиції з представленням best practices, технологій і розробок країн-лідерів цифрової трансформації, інтерактивна зона Smart Zone, а також безліч спеціалізованих конференцій.

Інформація щодо виставкових проєктів розміщена на сайтах виставок: http://belpromforum.byhttp://smartexpo.prohttp://techinnoprom.by. 

Контактна особа: Олександр Дасюкевич, тел. (+37517)3143430, e-mail: alexdas@expoforum.by.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!