Версія для друку

‼️ До уваги експортоорієнтованих підприємств!

5 вересня 2022 року у конференц-залі Волинської Торгово-промислової палати (м. Луцьк (Київський майдан 7, ) відбудеться воркшоп на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку», який проводиться Волинською Торгово-промисловою палатою України спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у партнерстві з Волинським обласним об'єднанням Федерації роботодавців та Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Початок заходу о 9:30 год.
Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану.
У воркшопі також візьмуть участь представники регіональних відділень Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Таскомбанку, які у партнерстві з ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” вже надають або планують надавати пільгове кредитування підприємцям на виконання експортних контрактів у найближчому майбутньому.
Після закінчення воркшопу експортери можуть отримати індивідуальні консультації по продуктам перед експортної фінансової підтримки.
❗️Участь у заходах буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу області та виробникам, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність.

Реєстрація до 4 вересня до 14:00 за посиланням: https://cutt.ly/xX58iQX

Програма заходу буде надіслана на електронну адресу, вказану під час реєстрації.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!