Версія для друку

На Волинь із офіційним візитом прибув Почесний консул Австрії

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зустрівся із Почесним консулом Австрії у Львові Маркіяном Мальським 25 травня 2021 року. Учасники робочої зустрічі домовилися про подальше співробітництво Волинської області з Республікою Австрія у різних напрямах діяльності.  

Участь у заході також взяли заступник голови ОДА Ігор Чуліпа, голова обласної ради Григорій Недопад та заступник голови облради Григорій Пустовіт.

«Щиро дякую за зустріч, вважаю що дуже важливим на сьогодні є українсько-австрійські можливості для співпраці, – сказав Маркіян Мальський. – Австрійцям Волинь є цікавою і я це бачу. Зрозуміло, що є моменти й спільної історії, які об’єднують дві країни».

Слід зазначити, що присутні обговорили уже наявний досвід у сумісній роботі Волинської області із Республікою Австрія. Відтак, це напрацювання у культурних, освітніх, медичних, наукових та інвестиційних напрямах.

Заступник голови ОДА підкреслив, що одним із таких прикладів є функціонування підприємства «Кроноспан», яке має австрійське коріння. З чим погодився й консул та зауважив, що будівництво цих заводів в Україні відбувається із покращеними технологіями і є екологічно найчистішими.

Окрім того, Маркіян Мальський зазначив, що наразі є важливим будівництво сміттєпереробних заводів, зокрема й на Волині.

У рамках зустрічі Почесному консулу презентували «Інвестиційний портал Волинської області», аби мати розуміння, що область може запропонувати австрійським інвесторам. За словами гостя області, він приємно вражений онлайн-ресурсом.

«Ми відкриті до співробітництва із Австрією та готові допомагати у будь-якій справі, яка реалізовуватиметься на благо Волині», – запевнив Юрій Погуляйко. Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!