Версія для друку

Україна впевнено рухається до покращення свого інвестиційного іміджу!

19 травня 2021 року уряд ухвалив постанову, яка затверджує вимоги до техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) інвестиційного проекту зі значними інвестиціями. Цей документ є другим важливим підзаконним актом, що спрямований на повноцінну реалізацію положень Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні».
UkraineInvest вітає затвердження вимог до ТЕО, адже саме цей документ дозволить інвесторам уже розпочати підготовку інвестиційних проектів. Вимоги до ТЕО визначають перелік необхідної інформації щодо інвестиційного проекту, зокрема, фінансові показники проекту, етапи його реалізації та аналіз соціально-економічного ефекту проекту.
Інвестори зможуть розпочати процедуру подання документів до Мінекономіки для отримання державної підтримки після прийняття інших необхідних підзаконних актів, зокрема: вимог до фінансової спроможності інвесторів, порядку взаємодії UkraineInvest з інвесторами та органами державної влади і місцевого самоврядування, методологію розрахунку обсягу державної підтримки, порядку проведення оцінки інвестиційного проекту, порядку ведення реєстру інвестиційних проектів.
UkraineInvest вже спостерігає збільшення зацікавленості інвесторів вкладати кошти в Україну. Так, за три місяці з моменту ухвалення Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» до UkraineInvest надійшло 15 запитів від потенційних інвесторів на загальну суму понад $1 млрд.


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!