Версія для друку

До уваги українських експортерів: щодо можливості виходу на китайський ринок!

Інформуємо, що Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ «JD» (JD.com, Jingdong Mall), основним видом діяльності якої є Інтернет-торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ в китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет-компаній, поступаючись лише Amazon та Alphabet.

За результатами проведених переговорів між Посольством України в Китайській Народній Республіці та співробітниками «JD» досягнуто принципової домовленості про створення постійно діючого українського Національного павільйону, основними перевагами створення якого є:

- можливість відправлення експортерами своїх товарів одним спільним

контейнером;

- спрощені митні процедури;

- наявність додаткових конкурентних переваг (коли при купівлі одного

виду продукції клієнт також переглядає й інші товари, представлені

у павільйоні);

- можливість демонстрації туристичного потенціалу країни.

За інформацією, отриманою від співробітників «JD», вартість користування онлайн платформою для Національного павільйону складатиме лише 1000 дол. США на рік. За кожну продану одиницю товару китайській компанії необхідно сплатити комісію у розмірі від 2% до 8% його фактичної вартості, що включає також і рекламу в китайському Інтернет-середовищі.

Крім того, передбачено гарантійний внесок (єдиний для усього Національного павільйону, який залежить від типу товарів, що продаються), який є гарантією якості товарів та повертається у разі закриття павільйону. Такі

умови дають можливість українським експортерам (якщо вони виступатимуть єдиним пулом) за відносно невеликі капіталовкладення вийти на місцевий ринок та розширити власні експортні можливості.

У разі зацікавленості у виході на китайський ринок та прийняття участі у формуванні єдиного пулу з метою відкриття Національного павільйону на китайській онлайн-платформі «JD» просимо до 17 березня 2021 року повідомити департамент зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів Волинської облдержадміністрації, тел.: (0332) 77-81-91.  Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!