Версія для друку

UkraineInvest та Агентство із залучення інвестицій Держави Катар домовились про співробітництво

10 лютого 2021 року відбулась ініційована Посольством України в Державі Катар онлайн-конференція між шейхом Алі Альвалідом Аль Тані, головним виконавчим директором Агентства із залучення інвестицій Держави Катар, та виконавчим директором UkraineInvest Сергієм Цівкачем.

Під час зустрічі сторони обмінялись своїм баченням шляхів подальшого розвитку співпраці, зокрема у галузях продовольчої безпеки, інфраструктурних проектів та інформаційної безпеки. Учасниками заходу домовлено про активізацію співробітництва та здійснення низки інших заходів з метою залучення додаткових інвестицій в економіки України та Катару.

Довідково:

Агентство із залучення інвестицій Держави Катар було засновано в 2019 році для надання послуг та  допомоги потенційним інвесторам в економіку Катара.

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) – постійно діючий дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, що був створений в жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!