Версія для друку

20 листопада 2020 року з 11:00 до 13:00 відбудуться публічні консультації “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині”

До уваги бізнесу! 

Від імені Офісу Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції України та Центру спільних дій запрошуємо Вас взяти участь у публічній консультації “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині”, яка відбудеться 20 листопада 2020 року з 11:00 до 13:00 у івент холі Passage Interdit (вул. Набережна 42)

У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації, в тому числі в економічній сфері, а також оновити її торговельний частину - Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ). 

У процесі формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації ПВЗВТ, пропозиції представників бізнес-спільноти є ключовими. До обговорення пропонуються питання: 

  1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВ ЗВТ з ЄС? 
  2. Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС? 
  3. Якої державної підтримки потребує бізнес Волині для виходу на ринок ЄС? 

 Для участі, заповніть, будь ласка, електронну форму до 19:00 18 листопада.

 Контактна особа: Катерина Чамлай, тел. 0932205319, kchamlai@centreua.orgНекорекний ввод!
Невірний
захісний код!