Версія для друку

Захист національної безпеки шляхом скринінгу інвестицій: експерти "Великої сімки" та Мінекономіки обговорили відповідний законопроект

Консультації зі світовими експертами щодо розробленого Мінекономіки законопроекту про скринінг іноземних інвестицій у суб’єкти господарювання, що мають стратегічне значення для національної безпеки України, тривають.

Так, 31 липня, заступниця Міністра Світлана Панаіотіді провела он-лайн зустріч із представниками «Великої сімки» (G7), під час якої представники поділилися досвідом щодо перевірки  та оцінки іноземних інвестицій в їхніх країнах, що мають вплив на національну безпеку, а також надали коментарі до розробленого Мінекономіки законопроекту.

Таким чином, завдяки консультаціям із міжнародними експертами, забезпечується комплексний підхід до питання скринінгу іноземних інвестицій.

Відповідно до міжнародного досвіду перевірка та моніторинг прямих іноземних інвестицій  здійснюється з метою уникнення концентрації іноземного капіталу у визначених секторах економіки з огляду на національну безпеку.

 «Наше завдання сьогодні - зробити все можливе для забезпечення національної безпеки. І скринінг іноземних інвестицій в цьому контексті – один із основних компонентів архітектури безпеки нашої держави, що впливатиме на міжнародне безпекове середовище», повідомила Світлана Панаіотіді.

 Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!