Версія для друку

Україна та Кувейт активізують торгівлю та інвестиційну співпрацю

28 липня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв посла Держави Кувейт в Україні Рашида Хамада аль-Адвані. 

Дипломати домовилися провести політичні консультації по лінії МЗС обох країн у форматі відеоконференції з метою визначення першочергових кроків для активізації двостороннього політичного діалогу. 

Сторони відзначили позитивну динаміку зростання взаємного товарообігу на 53 % за минулий рік та обговорили подальші перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва. У цьому контексті співрозмовники домовилися сприяти підготовці засідання Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва. 

Заступник міністра підкреслив, що реалізація кувейтською стороною спільних інвестиційних проєктів на території України, у тому числі в медичній сфері, надає суттєвого імпульсу для подальшого поглиблення економічної взаємодії. 

Посол Кувейту оцінив рішення України щодо лібералізації візового режиму для громадян Кувейту, наголосивши, що цей крок сприятиме не лише тіснішій взаємодії на політичну рівні, але значно заохотить налагодження прямих ділових контактів, розвиток туризму та культурної співпраці.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!