Версія для друку

Покращення потенціалу транскордонного співробітництва на місцевому рівні та створення польсько-української мережі співробітництва у культурній площині шляхом відновлення та перетворення школи у спільний клас у гміні Хородло та муніципалітеті Хребенне, а також шляхом реконструкції клубу в культурний центр в с. Михлин

Назва проєкту:

  • Покращення потенціалу транскордонного співробітництва на місцевому рівні та створення польсько-української мережі співробітництва у культурній площині шляхом відновлення та перетворення школи у спільний клас у гміні Хородло та муніципалітеті Хребенне, а також шляхом реконструкції клубу в культурний центр в с. Михлин.

Мета проєкту:

  • Покращення потенціалу транскордонного співробітництва на місцевому рівні та створення польсько-української мережі співробітництва у культурній площині шляхом відновлення та перетворення школи у спільний клас у гміні Хородло та муніципалітеті Хребенне та шляхом реконструкції клубу у культурний центр в с. Михлин Горохівського району.

Донор:

  • Європейський Союз (проєкт реалізовувався у рамках Програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013»).

Реципієнти:

  • Михлинська сільська рада Горохівського району.

Сума:

  • 902 757, 13 євро (399 209,55 євро – грант для України).


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!